PROGRAM

22 września • niedziela • godz. 12.00

Żegnaj lato na rok!

  • Spotkanie z książkami Plusk! i Czyje jest morze?
  • Warsztat plastyczny
  • Projekcja bajek – 30 minut
    Reksio – Reksio i wrona
    Zabawy Bolka i Lolka – Mali filmowcy
    Kuba i Śruba – Porwana królewna

bilety 15 zł

29 września • niedziela • godz. 12.00

Florkę znamy i kochamy

  • Spotkanie z autorką książki Roksaną Jędrzejewską-Wróbel
  • Warsztaty plastyczne
  • Projekcja bajek z IV serii Pamiętnika Florki – 40 minut
    – Superbohaterowie
    – Ktoś Inny
    – Batonik czy czekolada
    – Medal
    – Jakie śliczne

bilety 15 zł

6 października • niedziela • godz. 12.00

Premiera filmu Bajka o grubym psie oraz spotkanie z autorką

  • Jak powstaje animacja – warsztat twórczy
  • Pokaz bajek Aleksandry Chrapowickiej – 40 minut
    – Gdzie jest bajka?
    – Wilczek Lupi i Baranek Bobek
    – Marzenia Misia Walentego

bilety 15 zł

13 października • niedziela • godz. 12.00

Spotkanie z książką Leon pyta: Skąd się biorą dzieci?

  • Warsztat twórczy
  • Projekcja bajek – 30 minut
    Przygody Bolka i Lolka – Tajemniczy plan
    Podróże Kapitana Klipera – Szalony duch Rogera
    Kuba i Śruba – Ciachomaniak

bilety 15 zł

27 października • niedziela • godz. 12.00

Spotkanie z książką Kameleon

  • Warsztaty plastyczne
  • Projekcja bajek – 30 minut
    Pomysłowy Dobromir – Szczekający talerz
    Mami Fatale – Mami nie ma w domu
    Hip, Hip i Hurra – Kto mnie przedrzeźnia?

bilety 15 zł

3 listopada • niedziela • godz. 12.00

Kto mieszka nad rzeką?

  • Spotkanie z książką Rzeki
    tekst i ilustracje: Peter Goes
  • Flora i fauna nadrzeczna – Robimy karmniki dla ptaków – warsztaty twórcze
  • Projekcja filmów animowanych – 30 minut
    Bolek i Lolek wyruszają w świat – Na stokach Kilimandżaro
    Reksio – Reksiowa jesień
    Miś Kudłatek – Jesienna przygoda

bilety 15 zł

10 listopada • niedziela • godz. 12.00

Znaszli swój kraj?

  • Opowieści o polskim folklorze, ludowych zabawach i twórczości
  • Wycinanki – warsztaty plastyczne
  • Projekcja filmów animowanych – 30 minut
    Mami Fatale – Herbatka z trollem
    Pomysłowy Dobromir – Zimowy ogród
    Proszę słonia – Powrót Dominika

bilety 15 zł

17 listopada • niedziela • godz. 12.00

Jesienne tańce połamańce z zespołem Spoko Loko

  • Razem śpiewamy skoczne piosenki i tańczymy do muzyki!
  • Projekcja filmów animowanych – 30 minut
    Pamiętnik Florki – Balet
    Pamiętnik Florki – Sen

bilety 15 zł

24 listopada • niedziela • godz. 12.00

Torebka Anny Scheibler

  • Spotkanie z książką Jej wysokość torebka
    tekst: Joanna Bojańczyk, ilustracje: Adam Wójcicki
  • Rozmawiamy o dodatkach kobiet sprzed stu lat
    i szyjemy własne torebki
  • Projekcja filmów animowanych – 30 minut
    Namaluj mi bajkę – Len
    Pamiętnik Florki – Tęcza

bilety 15 zł